reklam
reklam
DOLAR 32,9926 % -0.15
EURO 36,0309 % 0.1
STERLIN 42,7833 % -0.23
FRANG 36,8303 % -0.34
ALTIN 2.554,13 % -0,29
BITCOIN 60.784,00 3.196
reklam

Shakira’dan “Barbie” eleştirisi: “Erkekler, erkek gibi olmalı”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Shakira’dan “Barbie” eleştirisi: “Erkekler, erkek gibi olmalı”
reklam

Boşandığı eşi Gerard Pique’den iki erkek çocuğu bulunan Grammy ödüllü şarkıcı Shakira, Margot Robbie ve Ryan Gosling’in büyük ilgi gören filmini “iğdiş edici” olarak damgaladı.

Allure’a konuşan 47 yaşındaki ünlü isim, “Çocuklarım bunun iğdiş edici olduğunu hissettiler. Ben de bir dereceye kadar katılıyorum. İki erkek çocuk yetiştiriyorum. Kadınlara saygı duyarken kendilerini de güçlü hissetmelerini istiyorum.”

“Erkeklerin erkek olma olanaklarını elinden almadan kadınları güçlendirmeye, aynı zamanda koruma ve sağlamaya çalışan pop kültürünü seviyorum. Kadınlara, kadınlığımızı kaybetmeden her şeyi yapabileceğimize dair güven vermeye inanıyorum” dedi.

Ünlü şarkıcı sözlerine, “Erkeklerin toplumda bir amacı olduğunu, kadınların da başka bir amacı olduğunu düşünüyorum. Birbirimizi tamamlıyoruz ve bu tamamlayıcılığın kaybolmaması gerekiyor.” diye ekledi.

Başrolünde Margot Robbie’nin rol aldığı film, Barbie ve Ken’in (Ryan Gosling) gerçek dünyaya varoluşsal bir yolculuğunu aktarıyor.

Dünya çapında 1,4 milyar dolar hasılat elde eden “Barbie”, Billie Eilish ve Finneas O’Connell’in film için yaptığı “What Was I Made For?” şarkısıyla 96. Akademi Ödülleri’nde En İyi Şarkı ödülünü kazandı.

Filmin, En İyi Film ve En İyi Uyarlama Senaryo dahil olmak üzere yedi Oscar adaylığı daha bulunuyordu.

reklam

YORUM YAP